Підсумки фестивалю Закарпатської ліги КВН-2019

Сайт ліги повідомляє: новий, 23-й за рахунком сезон Закарпатської ліги КВН традиційно розпочався великим гала-концертом, який пройшов у День народження гри КВН – 8 листопада в Ужгороді.
А ще за кілька днів до цієї дати відбулась закрита частина фестивалю, яка завжди проходить без глядачів. Команди зібрались для неформального спілкування та знайомства, а також провели чемпіонат з Розминки, який виграла команда «Молодості нашей». А для виступу на гала-концерті на сцену вийшли 10 команд:

«Durs Kollara» (Ужгород)
«HUB» (ФЗФВ УжНУ)
«Без Б» (хімфак УжНУ)
«Пилорама» (економічний ф-т УжНУ)
«Вітя» (Ужгород)
«Гасимо Цілодобово» (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності)
«Drobovyk bitbokser»
«Десь Там» (географічний ф-т УжНУ)
«КількаЛюдей» (Тернопіль)
«Ліхіє» (юрфак УжНУ)

Команди показали по одному номеру, а також у складі збірних зіграли розминку з залом.

У цьому сезоні у Закарпатській лізі вирішили знову повернутись до схеми гри з «тренерами». Отже, на гала-концерті виступи команд оцінювали майбутні наставники, які одночасно обирали собі колективи.

Так, Петро Шинкар обрав команду «Без Б», Валерій Костинський – команду «Вітя», тернопільські «КількаЛюдей» сподобались Володимиру Гончаруку, Артур Симонян забрав команду «Ліхіє», сімʼя Гончаренко зупинила свій вибір на команді «Durs Kollara», а «Дробовик» дістався Ігорю Шарапі. Львіʼяни з «Гасимо цілодобово» та «HUB» у першому турі гратимуть з джокером, роль якого на гала-концерті виконав Олександр Олень. Інші команди, як зазначили організатори, отримають «тренерів» шляхом жеребкування.

Джерело